IČ:25986678
Mobil:602 348 039
E-mail:info@illios.cz

ILLIOS, s.r.o.

Zelená Vašim úsporám

Podlahové topení GIACOMINI

Záruka 25 let na podlahové topení GIACOMINIpodlahové topení

Garance na čtvrt století

Na systémy podlahového topení GIACOMINI se vztahuje prodloužená záruka 25 let. Jak tuto záruku získat? Může ji poskytnout námi proškolená montážní firma, která má certifikát, jež ji opravňuje záruku na systém poskytnout. Pokud montážní firma certifikát nemá, tak vám zaruční list vydá náš Obchodně technický manager příslušný vašemu okresu.

Kdy záruka platí

Záruční list obsahuje všechny potřebné údaje o stavbě, montážní firmě i podmínky, kdy platí. Záruka se vztahuje na veškeré škody způsobené prokazatelnou vadou materiálu po dobu záruky od termínu prodeje komponent. Záruka se vztahuje na veškeré komponenty podlahového vytápění GIACOMINI, které jsou trvale umístěny v betonové, případně anhydritové topnédesce.

V záručním listu je též specifikováno, jaké složení má mít topná kapalina. Zároveň bude použit kompletní systém podlahového vytápění GIACOMINI (trubka, chránička, systémová deska, dilatační páska, lisované spojky).

Kdy záruku nelze uplatnit

Záruku nelze uplatnit na mechanická poškození vzniklá po namontování a předání systému k betonáži nebo lití anhydritů, na komponenty podlahového vytápění, které nejsou umístěny v topné desce (rozdělovače a jejich příslušenství, skříně k rozdělovačům, regulační elektronika). Na tyto komponenty se vztahuje základní záruční doba v délce 24 měsíců.

Administrace