IČ:25986678
Mobil:602 348 039
E-mail:info@illios.cz

ILLIOS, s.r.o.

Zelená Vašim úsporám

Kotle DEFRO EKO DUO UNI nebo PLUS

Automatické kotle DEFRO Eko Duo se staly hitem letošní topenářské sezóny. Kotle Defro si zíkávají popularitu především díky výbornému poměru ceny a výkonu (myšleno celkového zpracování a parametrů). Kotel má dvě spalovací komory: spodní - vybavenou automatickým retortovým hořákem ze žáruvzdorné litiny, nebo rýnovým hořákem UNI - novinka 2011. Vrchní - s tubulární vodou a chlazeným roštem. Tepelný výměník je vyroben z atestované oceli o tloušťce 8mm.¨

Má snadný a přehledný systém s dotykovým displejem v českém jazyce. Kotel má unifikovanou konstrukci, která umožňuje připojení zásobníku s hořákem na pravou nebo na levou stranu podle potřeby a je přizpůsoben pro práci s jakýmkoliv hořákem vyrobeným firmou DEFRO.

Pro topení převážně uhlím a doplňkově na čisté dřevěné pelety doporučujeme DEFRO Eko Duo Plus s hořákem retortovým. Pro různorodější paliva je vhodnější typ DEFRO Eko Duo UNI s hořákem rýnovým, který umí spalovat jak dřevěné pelety, tak odpadovou frakci z obilí a "Biopelety". Přídavek "Bio" naznačuje, že se nemusí vždy jednat o paliva ze dřeva a dřevěných zbytků, ale že vstupní surovinou pro jejich výrobu může být i jiná rostlinná biomasa jako například rychle rostoucí dřeviny a byliny, obilní a řepkové slámy, seno, lněné pazdeří a podobně.
Kotel DEFRO Eko Duo Kotel DEFRO Eko Plus

Administrace